Polecane gazetkiMajówka - promocje

Aldik - gazetki promocyjne

Ocena sieci
3.1 (8 głosów)
Opinie o sieci Aldik
Zaloguj się, aby dodać komentarz
S3 12373294 535188236635646 8304861251845902527 n
  • 14/05/2016
Aldik Pruszków. Uwaga! Ostrzegam przed kupowaniem tam mięsa i jego wyrobów. Nie wiem czy sprzedają tam wyroby po terminie lub niewłaściwie przechowywane,ale odór jaki panuje w okolicy działu mięsnego jest porażający! Jakby tam za przeproszeniem coś zdechło. Wędliny wyglądają na obślizgłe. Tragedia! Aż się prosi o Sanepid! Patrzcie również na daty ważności pozostałych produktów, zwłaszcza przetworów mlecznych. Kiedyś kupiłam tam śmietanke do kawy pół roku po terminie. Gdy wróciłam wymienić okazało się, że wszystkie były z tą samą datą. Sklep jest ogolnie fajny,ale przydal by sie tam ktoś kto zrobi z tym porzadek.
Default avatar
  • Paulina
  • 10/11/2015
Aldik Pruszków - TRAGICZNA OBSŁUGA! Ekspedientki poruszają prywatne tematy między sobą przy klientach, są niemiłe, nieuprzejme, nieuśmiechnięte. Sprawiają wrażenie pracy z przymusu. Traktują klienta jak zło konieczne. Nigdy więcej nie zrobimy tam zakupów, mimo tego, że wyposażenie sklepu jest w porządku.
Najbliższe sklepy sieci Aldik
Aldik znajdziesz w tych centrach handlowych
O sieci Aldik
Aldik - jest to, sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych, która została założona w 1991 roku. Obecnie sieć liczy 26 supermarketów, zlokalizowanych w województwach: podlaskim, mazowieckim i lubelskim, jednak planowane są, otwarcia kolejnych sklepów. Dzięki własnemu Centrum Logistycznemu, pełniącemu rolę hurtowni, sklepowe towary są bardzo atrakcyjne cenowo. Supermarkety Aldik znane są wśród klientów z wyśmienitych wypieków, gdyż firma ta posiada własną piekarnię i cukiernię. Robiąc tu zakupy, spotkasz się z szerokim asortymentem markowych produktów oraz wysoką jakością obsługi, gdyż sieć ciągle rozwija się, w oparciu o poziom swoich usług. W supermarketach okresowo możesz kupić sprzęt elektroniczny, ubrania oraz przeróżne sezonowe produkty. Informacje o aktualnej ofercie na produkty okresowe, jak i informacje o nowych promocjach w sieci Aldik, znajdziesz w gazetkach promocyjnych, które są publikowane, co tydzień. Gazetki promocyjne Aldik udostępniane są klientom w punktach sprzedaży sieci.
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.